skip to Main Content

Seo Danışmanlığı

Tasarım Filozofu Web Tasarım olarak, SEO hizmeti ile sitenizi arama motorları içerisinde yükseltip, sizlere daha fazla tanınırlık, güvenilirlik ve bu doğrultuda ziyaretçi sayısında ciddi bir artış sağlamak bizim işimiz. Bu bağlamda siteniz hangi sektöre mensupsa, konuya ilişkin rekabet taraması yapmakta ve ulaşabileceğiniz muhtemel noktaları sizlere sunmaktayız.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) ekibimizin bu alandaki yetkinliği, daha öncesinde yaptıkları çalışmalarla da doğrudan kanıtlanmış durumdadır. Hem site içi hem site dışı olarak uygulamaya koyduğumuz SEO hizmeti planlamaları sayesinde, sitenizin potansiyelini en yüksek şekilde kullanabilecek ve kazanacağınız ziyaretçiler sayesinde hit artışı yaşayacaksınız.

Web siteniz için uyguladığınız SEO stratejisi hatalı adımlar barındırıyorsa bunun internet ortamındaki pazarlama faaliyetiniz için olumsuz yönde ciddi sonuçları olabilir. Biz, Tasarım Filozofu Web Tasarım & Yazılım olarak Profesyonel SEO Hizmeti ile siteniz için en doğru stratejiyi oluşturuyor ve trafiğinizi artırmaya yönelik çalışıyoruz.

Seo Danışmanlığı Faydaları

“Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelen “Search Engine Optimization” (seo) kavramı, sektörlerin internete kaymasıyla çok büyük önem kazanmıştır. Eğitimimizin ilk aşamasında “Google” arama motorunun tarihçesinden bahsedilerek kuruluş ve gelişim aşamaları anlatılmaktadır.

Bu aşama sonrasında arama motoru mantığı anlatılarak Google’ın algoritmasından detaylı olarak bahsediliyor. Bunun yanında seonun amacının ne olduğu ve kullanacağımız terimler anlatılıyor.

Seo yapılırken birden çok mantıkla hareket edilir. Seonun en önemli terimlerinden olan doğallık, çeşitlilik, sadelik, farklılık kavramlarından bahsedilir. Google arama motorunun siteler için kullandığı birden fazla servisi vardır. Google Trens, Google Analiystc, Google Adwords, Google Maps gibi bazı servislerin detaylı olarak nasıl kullanıldığı, seoya etkilerinin neler olduğu konuları anlatılır.

Site çalışmaları yapılırken veya bittikten sonra sitede yapılacak anahtar kelime çalışmalarının faydaları, seoya etkileri; sitemizi oluştururken Google’ın bize söylediği “sitenizi bana optimize edin”in ne olduğu; Meta taglar (title, description, keywords), sayfa başlığı, yazı başlığı, konu başlığı, resim boyutları, resim açıklamaları, link yapıları, sayfa hızı ve benzeri “site içi” çalışmalar üzerine birçok konulara değinilir.

Site yapım çalışmaları bittikten sonra yapılması gereken “site dışı” seo hizmeti çalışmalarına; yani dizin çalışmaları, backling çeşitliliği, kalitesi, sürekliliği, sayısı gibi derslere başlanır. Sosyal medyanın hayatımıza girmesiyle seo kavramı da başlı başına değişmiştir. Facebook,  Friendfeed gibi sosyal medya platformları etkin kullanarak, seoya etkilerinden uygulamalı olarak bahsedilir. Seo çalışması yapılırken seçeceğimiz sunucu, alan adı gibi konulardan sonra uygulama aşamasına geçilerek öğrencilerimizle bir proje şeklinde çalışmalar oluşturulur.

Meta Etiket

seo hizmeti adana, seo hizmeti adilcevaz, seo hizmeti adıyaman, seo hizmeti afyonkarahisar, seo hizmeti ağrı, seo hizmeti ahlat, seo hizmeti aksaray, seo hizmeti amasya, seo hizmeti ankara, seo hizmeti antalya, seo hizmeti ardahan, seo hizmeti artvin, seo hizmeti asansör boşluğus, seo hizmeti aydın, seo hizmeti balıkesir, seo hizmeti bartın, seo hizmeti batman, seo hizmeti bayburt, seo hizmeti bilecik, seo hizmeti bingöl, seo hizmeti bitlis, seo hizmeti bitlis merkez, seo hizmeti bolu, seo hizmeti burdur, seo hizmeti bursa, seo hizmeti çanakkale, seo hizmeti çankırı, seo hizmeti çorum, seo hizmeti denizli, seo hizmeti diyarbakır, seo hizmeti düzce, seo hizmeti edirne, seo hizmeti elazığ, seo hizmeti erzincan, seo hizmeti erzurum, seo hizmeti eskişehir, seo hizmeti gaziantep, seo hizmeti giresun, seo hizmeti gümüşhane, seo hizmeti güroymak, seo hizmeti hakkari, seo hizmeti hatay, seo hizmeti hizan, seo hizmeti izmir, seo hizmeti ığdır, seo hizmeti ısparta, seo hizmeti kahramanmaraş, seo hizmeti karabük, seo hizmeti karaman, seo hizmeti kars, seo hizmeti kastamonu, seo hizmeti kayseri, seo hizmeti kilis, seo hizmeti kırıkkale, seo hizmeti kırklareli, seo hizmeti kırşehir, seo hizmeti kocaeli, seo hizmeti konya, seo hizmeti kütahya, seo hizmeti malatya, seo hizmeti manisa, seo hizmeti mardin, seo hizmeti mersin, seo hizmeti muğla, seo hizmeti muş, seo hizmeti mutki, seo hizmeti nevşehir, seo hizmeti niğde, seo hizmeti ordu, seo hizmeti osmaniye, seo hizmeti rize, seo hizmeti sakarya, seo hizmeti samsun, seo hizmeti şanlıurfa, seo hizmeti siirt, seo hizmeti sinop, seo hizmeti şırnak, seo hizmeti tatvan, seo hizmeti tekirdağ, seo hizmeti tokat, seo hizmeti trabzon, seo hizmeti tunceli, seo hizmeti uşak, seo hizmeti van, seo hizmeti yalova, seo hizmeti yozgat, seo hizmeti zonguldak

Back To Top