skip to Main Content
PROFESYONEL WEB TASARIM

Tasarım Filozofu Web Tasarım, bireysel ve kurumsal müşterileri için yaratıcı, farklı ve amaçlarına hizmet edecek websiteleri üretir. Sonuç odaklı etkin profesyonel web tasarım hizmetleri ile internetteki yerinizi almanızı sağlar.

SEO DANIŞMANLIĞI

Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında ilk sayfada hatta ilk sırada yer almanız için kelime analizi, anahtar kelime planlamaları, web site haritanızı çıkartarak firmanızı aramalarda birinci sıraya çıkarıyoruz.

SOSYAL MEDYA HİZMETLERİ

Sosyal medya hizmetlerimizden yararlanarak isminizi duyurmak daha geniş kitlelere ulaşmak için doğru yerdesiniz. Bu hizmetlerimiz ile firmanız için çok daha fazla erişim alarak medyada gücünüze güç katın.

LOGO TASARIMI

Firmanızı bir adım öne çıkartmak için sizlere logo tasarlıyoruz. İmajınızı en iyi şekilde yansıtabileceğiniz logo tasarım çalışmaları sayesinde insanların akıllarında uzun yıllar boyunca yer edebilirsiniz.

İNTERNET REKLAMCILIĞI

Online olarak satılan pek çok ürün, mağazalardaki ürünlerle karşılaştırıldığında çok daha uygun fiyatlara gelmektedir. Böylelikle iyi bir reklam kampanyası ile daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz.

GRAFİK TASARIM

Grafik tasarım çalışmaları, web tasarım dahil tüm kurumsal kimlik çalışmalarını kapsamaktadır. Profesyonel grafik tasarım hizmetleri firmanızın kalitesini, işinize verdiğiniz değeri yansıtmaktadır.

BROŞÜR TASARIMI

Broşür tasarımı ile ilgili çalışmanızın yürütülebilmesi için isteklerinizi tam manası ile öğrenmemiz gerekmektedir. Tasarımlarımızı Broşürün kullanılacağı alanların ve müşteri beklentilerini yorumlayarak tasarlıyoruz.

KARTVİZİT TASARIMI

Kartvizit tasarımı kurumsal kimliğinizi net olarak ortaya koymalı ve işiniz hakkında iyi bir izlenim bırakmalıdır. Logo ve renk uyumları ile beraber üzerinde profesyonel olarak hazırlanan kartvizitler akılda kalıcı olmaktadır. Ücretsiz Kargo İle Adresinize Teslim Edilir

SSL SERTİFİKALARI & KORUMA

Güvenilir bir SSL sertifikasından küçük yeşil kilidiniz yoksa, Google Chrome sitenizi Not Secure (Güvenli Değil) olarak işaretler. Biz Kurduğumuz Sitele Kurulum Yapıyoruz Ve Üst Düzey Güvenlik Programları İle Sitenizi Koruyoruz.

GOOGLE BENİM İŞLETMEM DOĞRULAMA

İşletmenizi doğrulamakta sorun yaşıyorsanız, posta ile gönderilen doğrulama kodu gelmiyorsa, farklı bir yöntemle doğrulayamıyorsanız bizimle iletişim kurabilir uzman ekimizden destek alabilirsiniz.

GOOGLE MAPS (HARİTALAR)'A KAYIT

İşletmeniz için hayati değer taşıyan bu servisin uzman bir ekiple kurulup yönetilmesi önemlidir. Yanlış oluşturulan hesaplar, hatalı konumlar her gün müşteri kaybetmenize sebep olabilir.

WEB SİTE BAKIM & GÜNCELLEME

Tasarım Filozofu web tasarım olarak, web site bakım ve güncelleme hizmetimiz ile internetteki vitrininiz olan sitenizin her zaman kusursuz, güncel ve kullanıcı dostu kalması için çalışıyoruz.

Back To Top