skip to Main Content

Grafik Tasarım

Grafik tasarım çalışmaları, web tasarım dahil tüm kurumsal kimlik çalışmalarını kapsamaktadır. Grafik tasarım çalışmalarının içeriği çok geniştir.

Profesyonel grafik tasarım hizmetleri firmanızın kalitesini, işinize verdiğiniz değeri yansıtmaktadır. Görsel çalışmalar her zaman ön planda olmakla beraber, ilk izlenim açısından çok değerlidir. Tasarım Filozofu web tasarım olarak işte tam burada biz devreye giriyor, fikirlerinizi tasarlıyor ve markanıza kalite katıyoruz.

Başlıca Grafik Tasarım Çalışmaları Nelerdir?

Logo Tasarımı

Logolar firma ve markaların kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir. Kolay anlaşılabilmeli, akılda kalıcı olmalı ve size özel olmalıdır. Ek olarak web sitenizle de bütünlük sağlamalıdır. Unutmayın, logonuz sizin kurumsal kimliğinizi temsil edecektir. Vektörel ve Profesyonel olarak tasarlanacak bir logo, sizin en kalıcı simgeniz olmakla beraber, kurumsal kimliğinizin hafızalarda kalacak görsel yönüdür. Logo tasarım, grafik tasarım anlamında yapılacak tüm çalışmalar içerisinde hiyerarşik yapıda en üst katmandadır. Yer alması gereken önemli detayları ise; sade olması, fazla renk kullanılmaması, düzgün yazı dengesi, iyi oranlanması ve en önemlisi özgün olmasıdır.

Banner Tasarım

Banner reklamları internet ortamında markanızın & ürünlerinizin en hızlı tanıtımını sağlamanın en etkili yoludur. Banner tasarım çalışmaları firmanıza marka bilinirliği kazandırarak, web sitenizin girişinde kullanıcıların ilgisini en çok çeken kısımlardır. Basit bir tasarımı olmalı, site ve markaya uyumlu renkler kullanılmalı, eyleme çağrı butonlarınız çok net olmalıdır.

Profesyonel ellerden çıkan ve doğru bir şekilde yönetilen banner reklamları tahmininizden fazla gösterim ve ziyaretçi sağlamaktadır. Ayrıca Adwords reklamı verirken, banner tasarımlarınızı ziyaretçilere gösterebilir ve ürün odaklı reklam yapabilirsiniz. Bir web sitesinin ne anlatmak istediğini, amaçlarını ve hedeflerini en iyi anlatan ve müşterilerin öncelikli olarak gördüğü bölüm sitenin slider-carousel bölümüdür. Fonksiyonel bir slider içerisine yapılacak, profesyonel grafik tasarımlar siteyi görsel yönden ciddi anlamda kuvvetlendirmektedir.

Banner tasarımlarına; google reklam çalışmalarında, yani görüntülü reklam ağında da ihtiyaç duyulmaktadır. Görüntülü reklamlar, büyük sitelerde markanızı temsil ettiği için kaliteli bir şekilde tasarlanmalı ve profesyonel bir ekibe teslim edilmelidir.

Kartvizit Tasarım Detayları

Yaptıracağınız kartvizit tasarımı kurumsal kimliğinizi net olarak ortaya koymalı ve işiniz hakkında iyi bir izlenim bırakmalıdır. Sektör, logo ve renk uyumları ile beraber üzerinde profesyonel olarak çalışılan ve emek harcanan kartvizitler akılda kalıcı olmaktadır. Son trend kartvizit tasarımlarına göz atarak, bu yönde bir talepte bulunabilir ve dikkat çekici bir çalışma yaptırabilirsiniz.

Broşür Tasarımı

Broşür tasarımı ile ilgili çalışmanızın yürütülebilmesi için isteklerinizi tam manası ile öğrenmemiz gerekmektedir. Tasarımlarımızı Broşürün kullanılacağı alanların ve müşteri beklentilerini yorumlayarak tasarlıyoruz. Kitlelere hitap etmek için kullanılan broşürlerin tasarımı oldukça önemlidir. Tasarımı gerçekleştirilen birçok broşür amaca hizmet etmeyip insanların aklında sorular bırakmıştır ve kötü tasarımdan dolayı firmaları gülünç hale düşürmüştür.

Marka bilincinin insanlar üzerindeki etkisini en iyi karşılayan tasarımlardan olan ve reklam işlemleri için en çok tercih edilen materyal olan broşürler genellikle etkinlik, konser, ürün tanıtımı ve sosyal mesaj vermek amacıyla kullanılır. Broşür tasarımının profesyonel olarak tasarlanması ve insanlara aktarılmak istenilen duygu, düşünce, bilgilerin görsel üzerinde ince ince işlenmesi gerekmektedir. Aksi halde insanlara vurgu yapamadığınız için yapılan reklam boşa harcanmış vakit ve ücretler ile sonuçlanır.

Broşür tasarımının profesyonel olarak tasarlanması rakipleriniz ve müşterileriniz gözünde size büyük artı kazandıracaktır. Broşür tasarımınız öte yandan size marka bilinilirliğini artırmada yardımcı olacak bir etkendir.

Broşür tasarım süreçlerimiz;

– Broşür tasarımı için başvuruda bulunulur.
– Başvuru sonrasında broşür tasarımının amacı gönderilir.
– Tasarımda vermek istenilen mesaj detaylı incelendikten sonra broşür tasarımı için ön görülen çizimler gerçekleştirilir.
– Daha sonra çizimler bilgisayar ortamına aktarılarak tasarımları gerçekleştirilir.
– Çizimler sizin beğeninize sunular. Aralarından seçim yapılarak düzeltme talep edilir yada onaylanır.
– Düzeltme talep edilen görseller düzenleme yapıldıktan sonra tekrar kontrol için size gönderilir.
– Onaylanan görsel kullanım için baskı formatında hazırlanarak tarafınıza gönderilir.
– Broşür tasarım konusunda profesyonel destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Meta Etiket

grafik tasarım adana, grafik tasarım adilcevaz, grafik tasarım adıyaman, grafik tasarım afyonkarahisar, grafik tasarım ağrı, grafik tasarım ahlat, grafik tasarım aksaray, grafik tasarım amasya, grafik tasarım ankara, grafik tasarım antalya, grafik tasarım ardahan, grafik tasarım artvin, grafik tasarım asansör boşluğus, grafik tasarım aydın, grafik tasarım balıkesir, grafik tasarım bartın, grafik tasarım batman, grafik tasarım bayburt, grafik tasarım bilecik, grafik tasarım bingöl, grafik tasarım bitlis, grafik tasarım bitlis merkez, grafik tasarım bolu, grafik tasarım burdur, grafik tasarım bursa, grafik tasarım çanakkale, grafik tasarım çankırı, grafik tasarım çorum, grafik tasarım denizli, grafik tasarım diyarbakır, grafik tasarım düzce, grafik tasarım edirne, grafik tasarım elazığ, grafik tasarım erzincan, grafik tasarım erzurum, grafik tasarım eskişehir, grafik tasarım gaziantep, grafik tasarım giresun, grafik tasarım gümüşhane, grafik tasarım güroymak, grafik tasarım hakkari, grafik tasarım hatay, grafik tasarım hizan, grafik tasarım izmir, grafik tasarım ığdır, grafik tasarım ısparta, grafik tasarım kahramanmaraş, grafik tasarım karabük, grafik tasarım karaman, grafik tasarım kars, grafik tasarım kastamonu, grafik tasarım kayseri, grafik tasarım kilis, grafik tasarım kırıkkale, grafik tasarım kırklareli, grafik tasarım kırşehir, grafik tasarım kocaeli, grafik tasarım konya, grafik tasarım kütahya, grafik tasarım malatya, grafik tasarım manisa, grafik tasarım mardin, grafik tasarım mersin, grafik tasarım muğla, grafik tasarım muş, grafik tasarım mutki, grafik tasarım nevşehir, grafik tasarım niğde, grafik tasarım ordu, grafik tasarım osmaniye, grafik tasarım rize, grafik tasarım sakarya, grafik tasarım samsun, grafik tasarım şanlıurfa, grafik tasarım siirt, grafik tasarım sinop, grafik tasarım şırnak, grafik tasarım tatvan, grafik tasarım tekirdağ, grafik tasarım tokat, grafik tasarım trabzon, grafik tasarım tunceli, grafik tasarım uşak, grafik tasarım van, grafik tasarım yalova, grafik tasarım yozgat, grafik tasarım zonguldak

Back To Top